Uno noteband

این دست بند هوشمند با تمرکز بر نمایش آخرین اعلانیه گوشی هوشمند طراحی و تولید شده است و با استفاده از این دست بند هوشمند می توان در کسری از ثانیه آخرین اعلانیه های مربوط به ایمیل، پیام های دریافتی و بروزرسانی های منتشر شده برای گوشی هوشمند اطلاع حاصل کنید

نوآوری به‌کار برده شده در این دست‌بند هوشمند استفاده از قابلیت نمایش سریع نوشته‌ها بصورت نوشتاری و بصورت کلمه به کلمه روی صفحه‌ی نمایش است. برای تنظیم سرعت نمایش کلمات، این کمپانی اپلیکیشن همراه این دست‌بند را برای گوشی‌های‌هوشمند با عنوان Spritz توسعه داده است.

Spritz برای تقویت قابلیت خواندن لغات توسط انسان توسعه یافته است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان تا ۷۰۰ کلمه را در دقیقه مطالعه کرد. روش توسعه یافته برای خواندن لغات توسط این کمپانی، منجر به بهبود ۸۰ درصدی عملکردی انسان در خواندن لغات می‌شود. با استفاده از این دست‌بند هوشمند حتی می‌توان اعلانیه‌های مربوط به کنسول‌های بازی از قبیل ایکس‌باکس،  پلی‌استیشن و استیم را نیز دریافت کرد.

همانطور که گفتیم این محصول بدین صورت کار می کند که هر کلمه جایگزین کلمه بعدی شده و هر بار تنها یک مورد نمایش داده می شود. تمامی کلمات در یک جایگاه ظاهر می گردنند و به مرور زمان، به مهارت تندخوانی شما را تا ۷۰۰ کلمه در دقیقه بالا می برد. البته سرعت خواندن پیام ها و هر چیز دیگری قابل تغییر است .

dgunonoteband

این دستبند با سرویس Apple Health و Google Fit سازگاری کامل دارد . به دلیل اینکه نمایشگر OLED این دستبند از ویژگی های بصری بالایی برخوردار نیست، می توان تا ۳ روز بدون نیاز به شارژ مجدد از آن استفاده کرد. عمر باتری یکی از ضعف های بزرگ گجت های پوشیدنی هستند و این که محصولی بتواند بیش از یک روز دوام باتری داشته باشد یک امتیاز مثبت برای آن محسوب می شود.

هم اکنون این محصول با قیمت ۵۹ دلار پیش فروش می شود و از نظر هزینه ای Uno به مراتب قیمت بسیار مناسب تری را نسبت به دیگر پوشیدنی ها دارد و می تواند یک گزینه بسیار خوب برای علاقه مندان به این تکنولوژی محسوب شود. باید دید این محصول در صورت موفقیت در جذب سرمایه، در به دست آوردن دل کاربران هم موفق عمل می کند یا خیر.؟!

 

 

دیدگاه ها: 0
۱۳۹۳/۰۹/۲۱