قابلیت گفتگوی ویدئویی در ps4
قابلیت گفتگوی ویدئویی در ps4

همونطور که شاید به گوشتون رسیده باشه، سونی با دیدن سریال Halo: Nightfall  که توسط استودیو های مایکروسافت برای  ورود اکس باکس وان و بازی انحصاری محبوب این پلتفرم، Halo،  به دنیای هالیوود ساخته شده بود; دست به ساخت سریالی بنام Powers زد که تنها از طریق اکوسیستم این سازنده قابل مشاهده می باشد.

مطمئنا سونی تبلیغ از کنسول پرفروش و محبوبش، پلی استیشن ۴، که شاید در آینده تنها منبع درآمد وی باشد را فراموش نخواهد کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا به یکی از جالب ترین احتمالاتی که در این سریال به چشم می خورد بپردازیم.

همانطور که ذکر شد، یقینا درآینده شاهد اکوسیستم کامل سونی در این سریال خواهیم بود و حال که سوددهی دیگر بخش های سونی در مقایسه با پلی استیشن ۴ به مثال فیل و‌فنجان می باشد، چه تبلیغی بهتر از تبلیغ کنسول مذکور!

در یکی از سکانس های سریال شاهد استفاده یکی از کارکتر ها از پلی استیشن ۴ می باشیم و البته به دلیل اتمسفر کلی سریال، چه بازی بهتر از Infamous 2: Second Son که همان حال و هوای ابرانسان ها را با خود به همراه دارد! اما صبر کنید، نکته ی جالبی که در این سکانس توجه مان را به خود جلب کرد، علاقه ی بازیگر به این بازی نیست، بلکه گفت و گوی تصویری وی با یک بازیکن دیگر در حین بازی می باشد! تا به حال کنسول نسل هشتمی سونی برخلاف رقیب ردموندی اش از چنین قابلیتی برخوردار نبود و حال به نظر می رسد که سونی قصد اضافه کردن این امکان را دارد. جدا از استفاده ی هر دو بازیگر از هدست های جدید  سونی که مخصوص پلی استیشن ۴ عرضه شده اند، کیفیت و همخوانی پنجره گفت و گو بسیار خوب و قابل پسند می باشد.

البته چندان صابون به دلتان نزنید که طبق اعلامیه رسمی سونی قابلیتی شبیه به گفت و گوی تصویری در آپدیت بعدی فرمور پلی استیشن ۴، نسخه ۲.۵۰، وجود نخواهد داشت و البته، هیچگاه سونی تمام کارت های بردش را یکباره رو‌نمی کند!

به هر حال امیدواریم که این امکان هرچه زودتر به این کنسول اضافه گردد، اما باز هم به نظر من نباید روانی و تجربه کاربری راحت تر را فدای امکانات اضافه کرد‌.

نظر شما چیست؟ آیا چنین قابلیتی برای شما نیز اهمیت دارد؟

قابلیت گفتگوی ویدئویی در ps4

دیدگاه ها: 0
۱۳۹۳/۱۲/۲۵