رده بندی سنی بازی Battlefield Hardline مشخص شد

رده بندی سنی بازی Battlefield Hardline مشخص شد

سایت رده بندی سنی ESRB بازی battlefield hardline را بالاخره مورد برسی قرار داد و رده بندی سنی این بازی را مشخص کرد . همانطور که انتظار می رفت این بازی به خاطر داشتن خون ریزی زیاد و استفاده از مواد مخدر ( در هنگام بازی) د رده بزرگ سالان – بالغان قرار داد .

این یک بازی شوتر اول شخص است که در آن، بازیکنان در نقش Nick Mendoza قرار می گیرند؛ افسر پلیسی که در حال بررسی یک باند فروشنده مواد مخدر می باشد. بازیکنان از اسلحه ها و ابزارهای تاکتیکی متعددی برای از میان برداشتن و کشتن دشمنان در نبردهای پرخشونت استفاده می کنند. در صحنه های متعدد، بازیکن باید از مخفی کاری استفاده کند که در آن، برای از میان برداشتن دشمنان از اعمالی از جمله خفه کردن استفاده می شود. در مبارزات با نبردهای واقع گرایانه با سلاح گرم، فریادها و افکت های ترشح خون همراه هستیم. در کات سین ها خشونت بیشتری وجود دارد؛ مانند شلیک به سر یک مرد در فاصله نزدیک و شلیک به سینه یک شخصیت غیرمسلح.

در طول بازی، تعداد قابل توجهی از دشمنان از مواد مخدر استفاده می کنند. در مراحل متعدد بازیکن باید اعمال غیرقانونی مربوط به مواد مخدر را نابود و یا به آن نفوذ کند (مانند مصادره مواد مخدر و همینطور نابودسازی آزمایشگاه های ساخت آن). در بازی از الفاظ نامناسب استفاده شده است.

این بازی توسط شرکت Visceral با بازی معروف خود یعنی dead space شناخته شده است ، ساخته شده و در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد این نسخه ی متفاوت battlefield چیست؟

با پی سی اسکیل همراه باشید….

با تشکر…

آرین سام نژاد – تیم خبری پی سی اسکیل

مدرس: عرفان مرادی
دیدگاه ها: 0
۱۳۹۳/۱۰/۲۹