دانلود مستند ۳۰ سالگی ناتی داگ

دانلود مستند ۳۰ سالگی ناتی داگ

چندی پیش خبری مبنی بر ۳۰ ساله شدن استدیو خوش نام و پراوازه Naughty Dog منتشر شد و بر طبق پستی که در PS Blog زده شده است ، پیرو این خبر استدیو Naughty Dog تصمیم به انتشار کمیک بوکی از تاریخچه ی استدیو خود کرده است و زمان انتشار آن را برای سال بعد در نظر گرفته است و ساخت این کمیک را به عهده ی  Dark horse comics قرار داده است.

به گفته خود Naughty Dog این کمیک بوک تاریخچه این استدیو از زمان تاسیس تا الان و آینده ی ان را به تصویر میکشد! این از معدود کارهایی است که در تاریخ برای به تصویر کشیدن فراز و نشیب های یک استدیو موفق به انجام میرسد. البته موضوع به همین جا ختم نمیشود و استدیو Naughty Dog اظهار داشته است که کسانی که علاقه مند به این کمیک و از طرفداران این استدیو هستند میتونند تصاویر و کارهای خلاقانه خود را درباره ی  این کمیک بوک و استدیو درست کنند و ان را در معرض دید عموم قرار دهند.

 

نام مستند : Naughty Dog 30 Years anniversary 

سال انتشار: ۲۰۱۴

مدت زمان: ۵۰ دقیقه

حجم:  ۱۷۰  مگابایت | ۷۰۰  مگابایت | ۲۱۰۰  مگابایت

کیفیت:HDTV 1080p | HDTV 720p | HDTV 480p

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی : دارد

 

خلاصه داستان: استدیو ناتی داگ که تا سال ۱۹۸۹ با نام Jam Software شناخته می شد، توسط آقایان Andy Gavin و Jason Rubin تاسیس شده است. آنها فعالیت های خود را به عنوان یک استدیو مستقل ادامه می دادند تا اینکه شرکت Sony Computer Entertainment استدیو را خرید. اعضای حاضر در ناتی داگ، قبل از اینکه به سراغ عناوین مختلف خود بر روی کنسول Playstation بروند، بازی های موفقی از جمله Rings of Power را برای کنسول GenSega esis منتشر کردند. هم اکنون میتوانید این مستند زیبا را  از  

وبسایت پی سی اسکیل دریافت نمایید…

 

دانلود مستند با کیفیت HDTV 1080p در پارتها ی یک گیگابایتی  

دانلود پارت  ۰۱:     Direct Link

دانلود پارت  ۰۲:     Direct Link

دانلود پارت  ۰۳:     Direct Link

دانلود مستند با کیفیت  Direct Link :     HDTV 720p

دانلود مستند با کیفیت  Direct Link :     HDTV 480p

دانلود زیرنویس فارسی

 

با تشکر….

آرین سام نژاد – تیم خبری پی سی اسکیل

 

دیدگاه ها: 0
۱۳۹۳/۱۲/۰۸