تعطیل شدن سرویس chat on سامسونگ

samsung-chat-on-logo

شرکت سامسونگ اعلام کرده که تصمیم دارد این سرویس را در تمامی نقاط جهان به جز آمریکا در دوازدهم بهمن ماه تعطیل کند. البته سامسونگ تاریخ تعطیلی کامل این سرویس در آمریکا را نیز تاریخی در سه ماهه اول سال ۲۰۱۴ اعلام کرده است.

اما سامسونگ دلیل این موضوع را تمرکز بر روی هسته های مرکزی بازار اعلام کرده است و اعلام کرده که این مفهوم اولیه معروف را دارد که “ما به چیزی می‌چسبیم که در آن خوب هستیم”. پیش از این گزارش‌هایی مبنی بر این منتشر شده بود که با وجود یکصد میلیون کاربر فعال اعلام شده این سرویس، که ChatOn نزدیک به ۱۰۰ میلیون کاربر دارد اما مشخص است که این موضوع حقیقت ندارد و بسیاری از کاربران گوشی‌های هوشمند سامسونگ از این سرویس پیام رسان که به صورت پیش‌فرض بر روی دستگاه‌ آن‌ها نصب است، استفاده نمی‌کنند و سامسونگ نیز به این موضوع پی برده است.

در هر حال اگر شما هم مانند من تابحال از این سرویس استفاده نکرده‌اید بد نیست بدانید سرویس پیام‌رسان چت‌آن که توسط سامسونگ در بیستم شهریور ماه ۱۳۹۰ معرفی شد هم‌اکنون به صورت رسمی در ۱۲۰ کشور و ۶۲ زبان فعال است و با تقریبا یکصد میلیون کاربر فعال، یکی از گسترده‌ترین سرویس‌های پیام‌رسان در میان گوشی‌های هوشمند و حتی دسکتاپ به حساب می‌آید.

در هر حال اگر از این سرویس استفاده می‌کنید سامسونگ توصیه کرده که تا پیش از تعطیلی این سرویس از تمام چیزهایی که لازم دارید پشتیبان تهیه کنید!

با توجه به اینکه سامسونگ در پی توسعه  محصولات خود پیش می رود پس مهم ترین کار از پیش رو برداشتن محصولات پیش پا افتاده و قدیمی خود است و ایجاد راهی میانبر برای رسیدن به مهم ترین دستاورد های تکنولوژی در برنامه های سامسونگ است

با ما همراه باشید                                                                                                                         منبع : عرفان مرادی – پی سی اسکیل

مدرس: عرفان مرادی
دیدگاه ها: 0
۱۳۹۳/۰۹/۲۸