برنامه های اندرویدی با ظاهر متریال دیزاین

برترین برنامه های اندرویدی با ظاهر متریال دیزاین !

با سلام خدمت کاربران عزیز وبسایت پی سی اسکیل.

همانطور که قبلا در پست توضیح متریال دیزاین وعده داده بودیم، قراره ۱۵ اپلیکیشن برتر اندروید که از متریال دیزاین استفاده میکنند رو در این مطلب معرفی کنیم! اگر هنوز چیزی درباره متریال دیزاین نمیدونید پیشنهاد میکنیم مطلب متریال دیزاین چیست رو مشاهده و مطالعه کنید.

متریال دیزاین گوگل به استاندارد جدید هست که برای ظاهر برنامه های اندروید طراحی شده ولی تمام برنامه ها به این ظاهر و این نوع سبک تغییر نکرده اند…

این امر به نوعی تاسف باره چون متریال دیزاین یک سطح زیبایی و جلا به اندروید میده که تا قبل از اندروید Lollipop وجود نداشته! پس یک فرصت برای ظاهری زیباست.

خوشبختانه تعدادی از توسعه دهندگان روی این موضوع کار کردند و از متریال دیزاین درون برنامه های جدیدشون استفاده میکنن. اگر شما هم میخواهید بفهمید متریال دیزاین درباره چیست یکی از برنامه های زیر که به معرفی آنها خواهیم پرداخت را انتخاب کردهو این سبک جذاب رو شخصا تجربه کنید.

Inbox by Gmail

inbox-520x924

 

گوگل بیشتر برنامه های خود را به سبک متریال دیزاین تغییر داده. یکی از این برنامه ها Inbox  هست. ایمیل ها بصورت Card-Style Interface چیده شدن که یک نشانه از متریال دیزاین هست. همچنین این برنامه از منو کشویی استفاده شده که از این طریق قسمت های مختلف برنامه رو به همدیگه وصل کنه. یک دکمه شناور هم برای ایجاد پیام جدید و … در پایین سمت راست برنامه وجود دارد.

Field Trip

field-trip-520x924

 

Field Trip یک برنامه هوشمند برای وقتی که به مسافرت میرید و میخواهید درباره مکانی که هستید اطلاعاتی بدست آورید کارآمد هست. این برنامه اطلاعاتی درباره رستوران ها, سایت های تاریخی و دیگر مکان ها که به راحتی با جستوجو در گوگل پیدا نمیکنید در اختیارتان قرار میدهد.

Weather Timeline

weather-timeline-520x924

 

پیدا کردن بک برنامه که فقط برای اندروید باشد بسیار نادر است. برنامه Weather Timeline تنها برای اندرویدی هاست! همچنین این برنامه با Android Wear همگام شده که اطلاعات هوا رو در ساعت شما به نمایش در میاره. قیمت این برنامه ۰٫۹۹$ میباشد.

SwiftKey

swiftkey-520x924

 

SwiftKey کیبوردیه که از طراحی متریال دیزاین پیروی میکنه و دارای قابلیت های زیادی هست. متنوع بودن تم ها و استایل های این کیبورد باعث محبوب شدن این اپ شده.

Action Launcher 3

قطعا لانچر های زیادی هستند که صفحه اول رو به بیشترین حالت گوگلی در بیاریند اما Action Launcher به گوشی یا تبلت شما Nexus-Style میده که باعث میشه بیشتر شخصی تر به نطر بیاد. تعدادی پک آیکون و QuickPage وجود دارد که میتونید از طریق کشیدن انگشتتان از لبه سمت راست به آنها دسترسی داشته باشید.

action-launcher-3-520x693

Falcon Pro 3

برنامه Falcon Pro 3 برنامه توییتر هست که استایل متریال دیزاین به برنامه داده و کارایی همان برنامه Twitter را دارد. قیمت این برنامه ۴$ است.

falcon-pro-520x924

CBS Sports

برنامه CBS Sports نه تنها بهترین برنامه ورزشی هست بلکه از متریال دیزاین بصورت عالی در آن استفاده شده است. این برنامه اطلاعاتی درباره اخبار ورزش و آپدیت ها در طول روز به شما ارائه میدهد و همچنین در Android Wear هم به نمایش میگذارد.

cbs-sports-520x924

Simple Note

گوگل همان برنامه خشک نوت را برای اندروید نگه داشته است اما جایزه بهترین برنامه متریال دیزاین برای نوت به برنامه Simple Note تعلق دارد! این جا جایی است که دکمه های شناور به خوبی کار میکنند.

simplenote-520x833

Messenger from Google

google-messenger

برنامه دیگری که از متریال دیزاین در آن خوب بکار رفته است برنامه Messenger گوگل هست. این برنامه مخصوص فرستاندن SMS و MMS میباشد. در این برنامه از افکت های زیبای متریال دیزاین بسیار استفاده شده است.

QKSMS

—-

گوگل تنها کسی نیست که میتواند برنامه پیامرسانی را به خوبی درست کند. QKSMS برنامه ای است که از جدید ترین روش های طراحی استفاده کرده است. متنوع بودن پوسته های این برنامه باعث میشود که ظاهر برنامه را بطوری که دوست دارید تغییر دهید.

qksms-520x924

Cabinet Beta

—-

این برنامه مدت زیادی است که بصورت بتا ارائه شده اما با این وجود برنامه Cabinet یک برنامه مدیریت فایل قابل اعتماد با ظاهر متریال دیزاین است. در این برنامه از دکمه شناور نیز استفاده شده.

cabinet-beta-520x873

Numix Calculator Pro

برنامه ماشین حساب پبشفرض اندروید، کار های محاسباتی را به خوبی انجام میدهد و همچنین از ظاهر متریال دیزاین نیز برخوردار هست (تنها در اندروید Lollipop) اما اگر دنبال چیز متفاوتی هستید که ظاهر بهتر و کارایی بیشتری داشته باشد سراغ Numix Calculator Pro بروید. این برنامه محاسبات شما را درخود ذخیره میکند و وقتی انگشتان را روی کیبورد میکشید به شما نشان میدهد.

numix-520x924

Chrooma Live Wallpaper

به پس زمینه خود، متریال دیزاین زنده به همراه تم های متریال دیزاین که متناسب با پس زمینه هستند بدهید. گزینه های زیادی در برنامه Chrooma Live Wallpaper وجود دارد تا ظاهر wallpaper خود را شخصی سازی کنید.

chrooma-520x795

Source News Reader

برنامه Feedly در حال طراحی با متریال دیزاین است پس اگر منتظر هستید یا میخواهید از یک برنامه دیگر استفاده کنید سراغ Source News Reader بروید. در ان از سیستم Card-Based استفاده شده است که باعث زیبا شدن رایط کاربری آن شده.

source-news-reader-520x325

Nova Launcher Beta

nova-launcher-beta-520x924

دیدگاه ها: 2
۱۳۹۴/۰۹/۱۱