آموزش مدل سازی با 3ds Max (قسمت 1)

آموزش مدل سازی با ۳ds Max (قسمت ۱)

با سلام خدمت کاربران عزیز وبسایت پی سی اسکیل!

امروز با یک دوره پر طرفدار جدید همراه شما هستیم…

همانطور که از عنوان مطلب پیداست در این دوره که شامل حداقل ۱۵ قسمت خواهد بود به آموزش مبتدی تا حرفه ای مدل سازی در نرم افزار ۳ds Max از شرکت Autodesk خواهیم پرداخت.

در این دوره به آموزش انواع مدل سازی از ابتدا تا انتها خواهیم پرداخت همچنین مدل های ساخته شده رو به انجین قدرتمند یونیتی وارد میکنیم و به نور پردازی و کد نویسی برای ایجاد یک بازی حرفه ای خواهیم پرداخت!

در این دوره به تمامی مباحثی که برای ساخت یک مدل اختصاصی و حرفه ای احتیاج هست خواهیم پرداخت مثل طراحی چهره، طراحی ساختمان، ماشین، محیط، تکسچرینگ، مدل های High Poly، انیمیشن و دیگر مباحث حرفه ای مدلینگ!

تمرکز این دوره بیشتر بر روی مدل سازی برای ساخت گیم و بازی میباشد اما تمامی موارد نحوه استفاده از نرم افزار در این دوره گنجانده شده که با تماشای تمامی قسمت های این دوره قادر خواهید بود به صورت کاملا اختصاصی برای موضاعات مختلف به طراحی مدل بپردازید…

پس از تماشای دوره بازی سازی اندروید و همین دوره، به تنهایی قادر خواهید بود تا ایده های خود را به بازی های کامپیوتری و اندرویدی تبدیل کنید!!!

این دوره احتیاج به پیش نیازی نداشته اما مشاهده دوره بازی سازی در روند یادگیری سریعتر و بهتر شما قطعا بی تاثیر نخواهد بود.

این دوره تا قسمت دوم به صورت رایگان منتشر خواهد شد و مابقی بخش ها به ترتیب بر روی فروشگاه و همین وبسایت قرار خواهند گرفت.

فراموش نکنید بدون تلاش و تمرین روند یادگیری بسیار کند خواهد شد، پس تمرین مداوم فراموش نشه لطفا! 🙂

بخش اول این دوره در انتهای صفحه و بخش دانلود باکس قابل دانلود میباشد!

امیدواریم از این دوره لذت ببرید…

با تشکر، رضا پندار

دیدگاه ها: 2
۱۳۹۴/۰۶/۳۱