Cover2

آموزش بازی سازی اندروید فارسی با یونیتی (قسمت اول)

با سلام خدمت دوستان خوبم بنده رضا پندار هستم.

همونطور که در نظرسنجی دوره بازی سازی انتخاب شد، بنده با دوره آمورش بازی سازی اندروید توسط نرم افزار یونیتی از سایت پی سی اسکیل در خدمتتونم.

 

این دوره اولین دوره آموزش بازی سازی اندروید با یونیتی به صورت کاملا تصویری و پروژه محور در ایران به زبان فارسی بوده و میتوان به عنوان اولین مرجع بازی سازی اندروید از آن یاد کرد…

امیدوارم در اتمام این دوره بتونم تو ساخت بازی کمکتون کرده باشم و در آینده انشالله آموزش های بهتر وحرفه ای تریو ضبط کرده و ارائه بدم.

قبل از شروع این نکته رو بگم که این آموزش ها تا سطح حرفه ای ادامه خواهد داشت.

بنده در ادامه آموزش ها به آموزش پروژه محور ساخت چندین بازی از جمله بازی پیکان جوانان (برای اندروید که هم اکنون در بازار موجود است) خواهم پرداخت.

لازم به ذکر است که این دوره از ابتدا و به قول معروف از ۰ شروع شده و احتیاج به پیشنیاز خاصی نداشته اما آشنایی با یک زبان برنامه نویسی به یادگیری بهتر کمک خواهد کرد.

در قسمت اول با شما دوستان به کار و آمورش محیط یونیتی خواهیم پرداخت و در فصل های بعدی آموزش کد نویسی با زبان جاوا اسکریپت و دیگر قسمت های بازی سازی را دنبال خواهیم کرد.

اگر پیشنهادی و یا ایده ای در رابطه با این دوره دارید حتما بازگو کنید…

لازم به ذکر هست که این آموزش برای اولین در ایران به زبان فارسی انتشار داده شده است و هرگونه کپی برداری از آن غیر مجاز میباشد.

در صورت استقبال از این دوره، دوره آموزشی مدل سازی نیز ضبط و منتشر خواهد شد…

سربلند و پیروز باشید.

 

 

ضمن پوزش بابت افت کیفیت صدا در چند دقیقه از این قسمت،

به اطلاع میرسانیم این مشکل تنها در قسمت اول بوده و دیگر قسمت ها دارای کیفیت مناسب هستند.

دیدگاه ها: 18
۱۳۹۴/۰۴/۰۷