آموزش ارسال نوتفیکیشن در iOS

آموزش ارسال نوتیفیکیشن در iOS

سلام٬

بنا به درخواست شما کاربران عزیز تصمیم به تهیه آموزش ارسال نوتیفیکیشن در iOS گرفتیم.

Push Notification (یا همون عمل ارسال نوتفیکیشن) یک بخش ضروری برای هر اپلیکیشن هست و تقریبا همه برنامه ها باید این قابلیت رو داشته باشند. شما با استفاده از Notification میتوانید اطلاعیه ها، خبر ها، تخفیف ها و موارد این چنینی رو برای همه یا تعداد خاصی از کاربرنانتون ارسال کنید.

همچنین اطلاع رسانی از انتشار نسخه جدید اپلیکیشن نیز از همین روش انجام میشه. ما تو این آموزش با استفاده از سرویس OneSignal قابلیت Push Notification رو به برناممون اضافه میکنیم که یکی از برترین سرویس های پوش Notification هست. کلیه امکانات این سرویس بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته.

به این نکته هم توجه کنید که برای استفاده از این ویژگی Application شما ضرورتا احتیاج به Developer Account دارید.

این آموزش شامل سه قسمت می شود:

۱ – ارسال Notification به همه کاربران (این قسمت رایگان و قابل دریافت از طریق این لینک هست)

۲ – ارسال اطلاعات اختصاصی همراه با Notification و باز نمایش View Controller مربوطه (جهت نمایش اطلاعات خاصی مانند صفحه محصول تخفیف دار)

۳ – دسته بندی کاربران و ارسال Notification به یک یا چند دسته خاص (مانند ارسال به کاربران تهران یا افرادی که برنامه رو به حالت کامل ارتقا دادند)

قسمت اول آموزش در پایین همین پست در بخش دانلود باکس همراه با اطلاعات مربوط به فایل، قابل دانلود هست. جهت دریافت و دانلود قسمت های ۲ و ۳ میتونید از طریق این صفحه وارد فروشگاه پی سی اسکیل شده و آموزش رو با قیمت مناسب خریداری کنید.

دیدگاه ها: 5
۱۳۹۵/۱۲/۰۳